Interclean İstanbul 2019 En Özel Fuar Deneyimini Sunmaya Hazırlanıyor

Interclean İstanbul 2019 En Özel Fuar Deneyimini Sunmaya Hazırlanıyor

 

Interclean İstanbul 2017’de gerçekleşen muhteşem sunumların ardından, Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin en önemli ve uluslararası buluşması olan Interclean İstanbul Endüstriyel Temizlik Fuarı, bu yıl 10-12 Nisan tarihlerinde Türkiye’de gerçekleşecek.

Dünyanın her yerinden gelen endüstriyel temizlik sektörü profesyonelleri 10 Nisan 2019’da İstanbul’da buluşacak. Önceki yıl, 100 ülkeden 2.000 ziyaretçiyi ağırlayan Interclean İstanbul bu yıl, Türk ve uluslararası çok daha fazla sektör profesyoneline ulaşmayı planlıyor.

Endüstriyel Temizlik Sektörünün Uluslararası Buluşması

Interclean İstanbul 2019, bölgenin en farklı ve etkileyici profesyonel temizlik fuarı olacak. 80’den fazla ülkeden gelen uluslararası katılımcı firmalar ve temsilcileri, ürün portföylerini, çözüm ve servislerini sunacak ve yeni bağlantılar edinerek, iş ilişkilerini hiç olmadığı kadar geliştirecekler.

Önceki yıllarda olduğu gibi, Kuzey Afrika, Doğu Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinden gelen ziyaretçi sayıları oldukça yüksek. Lübnan, Pakistan, Gürcistan, Suudi Arabistan ve Romanya ülkelerinden Interclean İstanbul’a gösterilen yoğun ilgi, bu bölgelerin endüstriyel temizlik sektöründeki gelişimini gösteriyor.

Benzersiz bir fuar deneyimi

Sektör temsilcilerini Nisan ayında İstanbul Kongre Merkezi’nde buluşturan Interclean İstanbul, diğer temizlik fuarlarından ayrışan birçok özelliği ile profesyonel iş insanları için eşsiz bir fuar deneyimi sunuyor.

Temizlik Teknolojileri & Çözümleri pavilyonu, fuarın öne çıkan bölümlerinden biri olmakla birlikte, sektörün geleceği için de çok önemli bir role sahip. E-Temizlik Çözümleri, şirketlerin ve çalışanların hayatını kökten değiştirecek ve çalışma sistemlerine yepyeni bir bakış açısı kazandıracak.

Sağlık Hizmetleri Temizlik Forumu, fuar programında gerçekleştirilecek bir başka özel etkinlik. Bölgenin sağlık temizliği alanındaki İLK etkinliği olma özelliğini taşıyor. Profesör Didier Pittet, Ermira Tartari ve Alexandra Peters’ın yanı sıra Türkiye Sağlık Bakan Yardımcısı Profesör Emine Alp’in konuşmacı olarak yer alacağı bu özel etkinlikte, en güncel sağlık temizliği konseptleri, hastane ekonomisi, uygulamalı gösterimler ve workshop’lar yer alacak.

Programda yer alan bilgilendirici konferans konuları ve birçok uygulamalı gösterimin yanı sıra izleyicilerin sorularının cevaplanacağı bölümlere de yer verilecek.

Geri Dönüşüm Ekonomisi’nin geleceğinde bizi neler bekliyor?

0 Atık Hareketi, 2018 yılında Interclean Amsterdam’daki başarısını takip ederek, bu yıl İstanbul’daki fuarda da öne çıkan projeler arasında yer alacak. Günümüzde birçok kuruluş, manevi bir mecburiyet duygusuyla, tüketim tercihlerini sürdürülebilir kılmak adına daha bilinçli hareket etmeye ve Geri Dönüşüm Ekonomisi’nin önemini anlamaya başladı.

Interclean İstanbul 2019, 0 Atık Hareketi’ne verdiği destek ile katılımcılarına ve temsilcilerine kaynaklarını daha etkili kullanmaları ve tüketimlerini optimize etmeleri için gereken yardımı ve bilgilendirmeyi sağlayacak. Bu alanda gerçekleşecek 0 Atık workshop’unda katılımcılara ve ziyaretçilere atıklarını nasıl azaltabilecekleri gösterilecek.

İş ilişkilerinizi geliştirin

INTERCLEAN İstanbul, dünyanın her yerinden gelen katılımcı ve ziyaretçilerine yeni iş bağlantıları geliştirebilecekleri uluslararası bir platform sunuyor. Bu yıl da Türk ve uluslararası birçok dernek ile yapılan iş birlikleri sayesinde INTERCLEAN İstanbul, ziyaretçilerinin sektörün önde gelen iş insanlarıyla buluşmasını ve iş ağlarını genişletmesini destekliyor.

INTERCELAN İstanbul 2019, TESHİAD (Temizlik ve Tesis Hizmetleri Yönetimi İş Adamları Derneği), TOBFED (Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Fedeasyonu), KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) tarafından desteklenmektedir.

Türkiye’nin en eski ve büyük derneklerinden biri olan Marmara Belediyeler Birliği de INTERCLEAN İstanbul iş birliğiyle, seminer programında “belediye binalarında temizlik” konusunu işleyecektir. Türkiye Sağlık Bakanlığı’na bağlı olan dernek 200’den fazla üyesi ile INTERCLEAN İstanbul’u desteklemektedir.

Türkiye’nin en önemli temizlik fuarına katılmak için kayıt olun

Temizlik sektörünün geleceğine dair büyük fikirler, çözümler ve en yeni ürünlerin paylaşılacağı, sektör profesyonellerinin buluşacağı Interclean İstanbul bu yıl benzersiz bir fuar deneyimi sunacak.

Endüstriyel temizlik ve hijyen sektörünün geleceğine açılacak bu etkinliği kaçırmayın, online ziyaretçi kaydınızı hemen yapın.